Lavash

Sale price Price ₹ 150.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

You got the perfect snacking solution for you. Nibble on our gourmet Lavash Sticks.

Ingredients - White Wheat Flour, Oil, Salt, Sugar, Salt

Weight- Available in different jar capacities  

Shelf life - 3 month. To be stored in airtight containers.   

*Can be customized for any allergies.

Liquid error: Could not find asset snippets/paywhirl-main.liquid Liquid error: Argument error in tag 'include' - Illegal template name }